Džiugu, kad apsilankėte


Esu Rimantė. Baigiau buhalterinės apskaitos studijas, turiu apskaitos srities profesinio bakalauro laipsnį, vėliau studijavau ekonomiką universitete. Teikiu informacijos paieškos, analizės, teksto redagavimo  bei sisteminimo paslaugas, pagalbą rašant  baigiamuosius akademinius darbus. Mano tikslas - edukuoti , siūlyti idėjas ką ir kaip geriau atlikti, siekiant pagerinti akademinių darbų kokybę.  Mano interesų sritys yra ekonominės, finansų, apskaitos, verslo ir jo administravimo kryptys, todėl labiausiai koncentruojuosi ties šių sričių tematika.  Taip pat domiuosi apskaitos, mokesčių aktualijomis.  Mano internete  rašomas publikacijas, naujienas galima  perskaityti čia : 

http://modernaccountingonline.mozello.lt/naujienos/

 Tad jeigu Jums prireikė  mano paslaugų mielai pagelbėsiu. Dirbu konfidencialiai, patikimai ir sąžiningai. Kadangi tai yra mano verslas, orientuojuosi į kokybę ir esu suinteresuota suteikti kuo aukštesnės kokybės paslaugas.

Akademinių darbų konsultantė, korektorė, literatūros apžvalgų rašytoja daugiausiai specializuojasi ekonominių, verslo, finansų ir joms artimų tematikų literatūros šaltinių analizavimu, mokslinės medžiagos sisteminimu, padeda su idėjų paieška rengiant baigiamuosius darbus, padeda patobulinti akademinių darbų kokybę, dirba su įvairaus pobūdžio tekstais, atliekant teksto referavimą ir perfrazavimą, tam, kad tekstas turėtų kuo mažiau plagiato apraiškų.
Paslaugos.lt